| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Nilfisk |
| Type | Gulvvaskemaskiner |
| Modell | BA 551 CD |
| Motortype | Elektrisk |
| Årsmodell | 2016 |
| Timer | 360 |
| Total lengde | 1.350 mm |
| Høyde | 1.040 mm |
| Samlet vekt | 115 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24V / 105Ah / Sonnenschein |
| Legg til utstyr | Integriertes Ladegerät, wartungsarme Batterien |
| plassering | Bremen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 48.438 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2010