| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Kooi |
| Kapasitet | 3.000 kg |
| ISO Klasse | 3 |
| Lastesenter | 0 |
| Årsmodell | 2017 |
| Samlet vekt / total vekt | 200 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| teknisk beskrivelse | KOOI Palletless Rollengabeln RFC / TOPZUSTAND / Sofort verfügbar Infos unter www.grpitech.de |
| plassering | Kaarst |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Total bredde | 310 mm |
| armlengde | 1.200 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 48.602 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| TOPZUSTAND ! Kaum benutzt | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Topp tilstand! Knapt brukt |
Member since: 2014