| Machine | |
|---|---|
| Motortype | LP Gas |
| Kapasitet | 5.500 kg |
| Lastesenter | 600 mm |
| Årsmodell | 2023 |
| Timer | 0 |
| Serienummer | HR22004 |
| Engine/Charger | Kubota 3,8l |
| Gir | Techntronix 100-1-Gang |
| Total lengde | 3.341 mm |
| Total bredde | 1.450 mm |
| Samlet vekt | 8.000 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Maschine komplett werkstattgeprüft, gesäubert, UVV und Inspektion neu abgenommen | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Maskin fullstendig verkstedtestet, rengjort, UVV og inspeksjon utført på nytt |
Member since: 2015