| Machine | |
|---|---|
| Motortype | LP Gas |
| Kapasitet | 3.500 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2019 |
| Timer | 5.115 |
| Serienummer | HR21813 |
| Engine/Charger | PSI 2.4L |
| Gir | Techntronix 100-1-Gang |
| Samlet vekt | 5.210 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 198.306 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Maschine komplett werkstattgeprüft, gesäubert, UVV und Inspektion neu abgenommen // Auf Anfrage können wir beschädigte Lackstellen nachrollen oder sanieren! | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Maskin ferdig verkstedtestet, rengjort, UVV og inspeksjon utført på nytt // På forespørsel kan vi rulle eller renovere skadede lakkområder! |
Member since: 2015