| Machine | |
|---|---|
| Motortype | LP Gas |
| Kapasitet | 3.000 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2023 |
| Timer | 0 |
| Serienummer | HR22012 |
| Engine/Charger | Yanmar 2,2L |
| Gir | Techtronix |
| Total lengde | 3.746 mm |
| Total bredde | 1.186 mm |
| Samlet vekt | 4.700 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| 12 Monate Gewährleistung / Max. 2000 Betriebsstunden | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| 12 måneders garanti / Maks. 2000 driftstimer |
Member since: 2015