| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 8.000 kg |
| Lastesenter | 900 mm |
| Årsmodell | 2026 |
| Timer | n/a |
| Serienummer | HR14804 |
| Engine/Charger | Kubota-3,8-l-Dieselmotor (82kW), Stufe V |
| Gir | Techtronix 332-3-Gang-Getriebe |
| Total lengde | 5.238 mm |
| Total bredde | 2.239 mm |
| Samlet vekt | 12.474 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| 12 Monate Garantie / Max. 2000 Betriebsstunden | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| 12 måneders garanti / Maks. 2000 driftstimer |
Member since: 2015