| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 4.000 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2023 |
| Timer | 0 |
| Serienummer | HR14824 |
| Engine/Charger | Kubota 3,8l |
| Gir | Techntronix 100-1-Gang |
| Total lengde | 3.977 mm |
| Total bredde | 1.402 mm |
| Samlet vekt | 6.525 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| 12 Monate Werksgarantie / Max. 2000 Betriebsstunden, Kabinenaufbau möglich | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| 12 måneders fabrikkgaranti / Maks. 2000 driftstimer, hyttemontering mulig |
Member since: 2015