| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 28.000 kg |
| Lastesenter | 1.200 mm |
| Årsmodell | 2002 |
| Timer | 807 |
| Engine/Charger | Scania |
| Samlet vekt | 39.900 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 1.251.513 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| SMV SL28-1200A wózek widłowy ciężki
rok produkcji 2002 udźwig 28000 kg / 1200 mm odczyt z licznika +/- 807 mth maszt duplex wys. podnoszenia masztu +/- 4000 mm wys. konstrukcyjna masztu +/- 3970 mm waga +/- 39 900 kg napęd diesel silnik Scania, moc 165 kW kabina pełna opony przód 16.00 R25 BLIŹNIAKI PNEUMATYCZNE opony tył 16.00 R25 PNEUMATYCZNE pozycjoner widły 2400 mm | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| SMV SL28-1200A tung gaffeltruck
produksjonsår 2002 Lastekapasitet på 28000 kg / 1200 mm Les fra måleren +/- 807 mth Dupleksmast Mastheving høyde +/- 4000 mm Mast strukturell høyde +/- 3970 mm vekt +/- 39 900 kg Diesel Drive Scania Engine, 165 kW kraft Full hytte Frontdekk 16.00 R25 Pneumatiske tvillinger Bakdekk 16.00 R25 pneumatisk Positioner Forks 2400 mm |

Member since: 2009