| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Kapasitet | 1.500 kg |
| Batteri | 24V / 300Ah / IBV / 2022 |
| Årsmodell | 2010 |
| Timer | 4.687 |
| Engine/Charger | Ladegerät: Still 24V / 30Ah |
| Total bredde | 900 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 66.154 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
Member since: 2010