| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 8.000 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2023 |
| Timer | 6.773 |
| Serienummer | H2X396 |
| Engine/Charger | Deutz |
| Gir | Hydrostat |
| Samlet vekt | 12.515 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | Sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 91.982 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Brandschaden - Verkauf erfolgt als Ersatzteileträger
Bei Interesse kann der Stapler sich gerne vor Ort angesehen werden. Außerdem bieten wir unserem Kunden an, Videos vom Stapler zu erstellen und zu versenden. Der Transport kann von Uns Europaweit organisiert werden. Diese und weitere 350 Maschinen finden Sie unter: www.promondis-stapler.de | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Brannskader - selges som reservedelsbærer
Hvis du er interessert, kan du se gaffeltrucken på stedet. Vi tilbyr også våre kunder muligheten til å lage og sende videoer av gaffeltrucken. Vi kan organisere transport i hele Europa. Du finner disse og ytterligere 350 maskiner på: www.promondis-stapler.de |

Member since: 2011