| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 3.000 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2009 |
| Timer | 8.032 |
| Engine/Charger | 44 KW Volkswagen |
| Gir | Hydrostat |
| Samlet vekt | 4.750 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | 19.04.2026 |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 72.653 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | 484 NOK /dag |

Member since: 2011