| Machine | |
|---|---|
| Motortype | LP Gas |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2001 |
| Timer | n/a |
| Serienummer | P365L3910GEF8905 |
| Engine/Charger | 4-Zyl. Mitsubishi *neu* |
| Gir | 1-Gang Automatik |
| Total bredde | 1.150 mm |
| Samlet vekt | 3.970 kg |
| Warranty | 3 months |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 95.022 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | 1.025 NOK /dag |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| neuer Motor 11/2025 | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| ny motor 11/2025 |

Member since: 2005