| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Kaup |
| Kapasitet | 800 kg |
| Opening Range | 600 - 2.450 mm |
| ISO Klasse | 3 |
| Lastesenter | 1000 |
| Årsmodell | 2015 |
| Samlet vekt / total vekt | 578 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| teknisk beskrivelse | arms L 1700 x H 700mm, side shift +/- 100mm per side, clamp ready to work |
| plassering | Warszawa |
| dimensjoner | |
|---|---|
| tilbake Bredde | 1.600 mm |
| Gravitasjonssenter | 365 mm |
| Lost Load Centre | 143 mm |
| armlengde | 1.700 mm |
| armbredde | 700 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2022