| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 10.000 kg |
| Årsmodell | 2018 |
| Timer | 13.000 |
| Serienummer | M11658 |
| Engine/Charger | Volvo TAD871VE Tier IV |
| Gir | ZF 4WG191 |
| Total lengde | 6.650 mm |
| Total bredde | 4.100 mm |
| Samlet vekt | 40.800 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Camera, Centrallubrication, good runniing and working condition | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Kamera, Sentralsmøring, god drift og driftstilstand |

Member since: 2018