| Batteri Data | |
|---|---|
| Fabrikasjon | FUTURA |
| Battery type | Lithium-Ion |
| Modell | NEW 83,2 VOLT 456 AH = PB 80VOLT4PZS620Ah |
| Nominal Voltage | 80 V |
| Battery capacity | 456 Ah |
| Årsmodell | 2025 |
| Preparation date | 01.01.2050 |
| More information | |
|---|---|
| Total lengde | 1.025 mm |
| Total bredde | 708 mm |
| Høyde | 784 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 139.376 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Pricing depending on demand and availability | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Priser avhengig av etterspørsel og tilgjengelighet |
Member since: 2020