| Batteri Data | |
|---|---|
| Fabrikasjon | FUTURA |
| Battery type | Lithium-Ion |
| Modell | NEW 51,2 VOLT 412AH = PB 48VOLT4PZS500Ah |
| Nominal Voltage | 48 V |
| Battery capacity | 412 Ah |
| Årsmodell | 2025 |
| Preparation date | 01.01.2050 |
| More information | |
|---|---|
| Total lengde | 827 mm |
| Total bredde | 519 mm |
| Høyde | 627 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 72.381 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Pricing depending on demand and availablity | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Priser avhengig av etterspørsel og tilgjengelighet |
Member since: 2020