| Batteri Data | |
|---|---|
| Fabrikasjon | FUTURA |
| Battery type | PzS |
| Modell | NEW 48 VOLT 6 PZS 750 AH DIN |
| Nominal Voltage | 48 V |
| Battery capacity | 750 Ah |
| Årsmodell | 2025 |
| Preparation date | 01.01.2050 |
| More information | |
|---|---|
| Total lengde | 827 mm |
| Total bredde | 735 mm |
| Høyde | 627 mm |
| Additional Equipment | Battery Filling System (BFS) |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 34.569 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| includes water BFS auto fill | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Inkluderer vann BFS Auto Fill |
Member since: 2020