| Batteri Data | |
|---|---|
| Fabrikasjon | FUTURA |
| Battery type | Lithium-Ion |
| Modell | NEW 25,6 VOLT 206AH = PB 24VOLT2PZS250Ah |
| Nominal Voltage | 24 V |
| Battery capacity | 206 Ah |
| Årsmodell | 2025 |
| Preparation date | 01.01.2050 |
| More information | |
|---|---|
| Total lengde | 621 mm |
| Total bredde | 209 mm |
| Høyde | 627 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 27.531 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Pricing depending on demand and availability | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Priser avhengig av etterspørsel og tilgjengelighet |
Member since: 2020