| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Snorkel |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | A46JE, 16,1m, SHTSz03., Good, Available immediately from our Móri ware |
| Serienummer | A46JE-01-010524 - 2011 / SHTSz03., |
| Årsmodell | 2011 |
| Arbeidshøyde (max) | 16.100 mm |
| Timer | 993 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Carrier vehicle | SHTSz03 |
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | 6V360Ah |
| Spesiell kjøring | Firehjulstrekk (4x4) |
| More information | |
| Legg til utstyr | SHTSz03Jav., Új hidraulika fő fogaskerésszivattyú 2022.12.10.-én cserélve, NEW hydraulik Hauppump gewechselt 2022.12.10-én, Available immediately from our Móri warehouse. H-8060. Mór, 14 Lakatos Street. |
| plassering | Mór |
| dimensjoner | |
|---|---|
| kurvlast | 227 kg |
| Kapasitet | 227 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 6.486 kg |
| Total lengde | 5.600 mm |
| Total bredde | 1.700 mm |
| Høyde | 2.000 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 241.428 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| SHTSz03Jav., 100% előrefizetést követően raktárról azonnal, Munkárakészen. Opcionálisan a szállítás felárellenében lehetséges. Ready to work! Ab Lager sofort arbaitsfähig, 100% Vorauskasse dann Lieferbar. Available immediately from our Móri warehouse. H-8060. Mór, 14 Lakatos Street. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| SHTSz03Jav., umiddelbart fra lager etter 100 % forskuddsbetaling, Klar til å jobbe. Eventuelt er levering mulig mot tillegg i prisen. Klar til å arbeide! Ab Lager sofort arbaitsfähig, 100% Vorauskasse dann Lieferbar. Tilgjengelig umiddelbart fra vårt Móri-lager. H-8060. Mór, 14 Lakatos Street. |

Member since: 2014