| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Snorkel |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | A 46 JE |
| Årsmodell | 2020 |
| Arbeidshøyde (max) | 1.600 mm |
| Timer | 78 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Culemborg |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 227 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 6.710 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 422.518 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Typ: Gelenkteleskoparbeitsbühne; Baujahr: 2020; Antrieb: Rad; Zuladung: 227 kg; zGG: 6.937 kg; Allgemeiner Zustand: sehr gut; Keine Schäden; Referenznummer: 6970 | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Type: leddet teleskopisk arbeidsplattform; Byggeår: 2020; Drive: hjul; Nyttelast: 227 kg; GVWR: 6.937 kg; Generell tilstand: veldig bra; Ingen skade; Referansenummer: 6970 |
Member since: 2022