| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | SNORKEL |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | A38E |
| Årsmodell | 2023 |
| Arbeidshøyde (max) | 13.500 mm |
| Timer | 205 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Valencia |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 215 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 3.880 kg |
| Total lengde | 4.100 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 428.370 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Plataforma Articulada Electrica Snorkel A38E, referencia 3605002. Este equipo de segunda mano tiene una capacidad de carga (kg) de 215 y una altura máx. de trabajo (mm) de 13500. Ha sido fabricado por Snorkel. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Leddet elektrisk snorkelplattform A38E, referanse 3605002. Dette brukte utstyret har en lastekapasitet (kg) på 215 og en maks. høyde. arbeidsdiameter (mm) på 13500. Den er produsert av Snorkel. |

Member since: 2024