| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Niftylift |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | HR17NE |
| Årsmodell | 2020 |
| Arbeidshøyde (max) | 17.000 mm |
| Timer | 542 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Schierling |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 9.700 mm |
| kurvlast | 225 kg |
| Kapasitet | 225 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 7.650 kg |
| Total lengde | 4.930 mm |
| Total bredde | 1.500 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 475.935 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2022