| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Niftylift |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | HR12 nde knikarmhoogwerker nifty hr12 hoogwerker |
| Serienummer | 1224603 |
| Årsmodell | 2013 |
| Arbeidshøyde (max) | 12.000 mm |
| Timer | n/a |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Spesiell kjøring | Firehjulstrekk (4x4) |
| More information | |
| plassering | EA Hooge Mierde |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 6.100 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 3.045 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 151.184 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Nette en compacte Niftylift HR12 hybride knikarm hoogwerker, met nieuwe keuring, groot onderhoud, geteste accus en after sales service, top machine direct inzetbaar! Niftylift HR12NDE Bouwjaar 2013 Serienummer 12 24603 Breedte 150cm eigen gewicht 3045kg afmetingen: 4,1 m lang, 1,50m breed en 1,99 hoog is binnendraaimodel dus kont steekt nooit uit. nooit breder als 1,50m Voorzien van non-marking Grasbanden met ingebouwde acculader 12,2m werkhoogte, is op volle hoogte te rijden 6,1m zijdelings bereik komt met: - Nieuwe extern onafhankelijk verrichte veiligheidskeuring - nodige papieren en documenten zoals hoogwerker boek, keurrapport, handleidingen tot en met schema's - incl. geteste accu's die 1,5km non stop rijden getest zodat er zeker een volle dag met te werken is., - incl. vriendelijke service vanuit ons voor de toekomst, dat we meedenken met tech vragen, maar ook alle nifty onderdelen voor u kunnen leveren. machine heeft groot onderhoud gehad, zodat hij | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Ryddig og kompakt Niftylift HR12 hybrid leddbomlift, med ny inspeksjon, større vedlikehold, testede batterier og ettersalgsservice, topp maskin klar til umiddelbar bruk! Niftylift HR12NDE Byggeår 2013 Serienummer 12 24603 Bredde 150 cm egenvekt 3045kg mål: 4,1 m lang, 1,50 m bred og 1,99 høy Det er en innvendig modell, så rumpa stikker aldri ut. aldri bredere enn 1,50m Utstyrt med ikke-merkende gressdekk med innebygd batterilader 12,2m arbeidshøyde, kan kjøres i full høyde 6,1 m sidelengde kommer med: - Ny eksternt uavhengig utført sikkerhetskontroll - nødvendige papirer og dokumenter som arbeidsplattformbok, inspeksjonsrapport, manualer og diagrammer - inkludert testede batterier som kjører 1,5 km uavbrutt, slik at du sikkert kan jobbe med dem en hel dag. - inkl. vennlig service fra oss for fremtiden, som vi tenker med på tekniske spørsmål, men kan også levere alle fiffige deler til deg. maskinen har hatt stort vedlikehold, slik at den |
Member since: 2024