| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Niftylift |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | HR 28 hybrid knikarmhoogwerker 28m nifty |
| Serienummer | 28 34956 |
| Årsmodell | 2016 |
| Arbeidshøyde (max) | 28.000 mm |
| Timer | 772 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Spesiell kjøring | Firehjulstrekk (4x4) |
| More information | |
| plassering | EA Hooge Mierde |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 19.200 mm |
| Kapasitet | 280 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 14.660 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 289.029 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Niftylift HR28 hybrid 4x4 diesel knikarmhoogwerker 2015, 28m werkhoogte en 19.2m zijdelings bereik NIFTYLIFT HR28 Hybrid Bouwjaar 2016 Serienummer 28. 34956 28m werk hoogte 19.2m zijdelings bereik 249cm breed 14.660kg eigen gewicht Machine lengte in transport stand, de manbak onder de arm gekanteld is hij 7.7m lang 280kg werklast. Prijs is ex btw. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Niftylift HR28 hybrid 4x4 diesel leddbomløft 2015, 28m arbeidshøyde og 19,2m sidelengde NIFTYLIFT HR28 Hybrid Byggeår 2016 Serienummer 28. 34956 28m arbeidshøyde 19,2m sidelengde 249 cm bred 14.660 kg nettovekt Maskinlengde i transportstilling, mannkassen vippet under armen er 7,7m lang 280 kg arbeidsbelastning. Pris er eks mva. |
Member since: 2024