| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Hinowa |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | Lightlift 26.14 (4693) |
| Årsmodell | 2020 |
| Arbeidshøyde (max) | 25.700 mm |
| Timer | 800 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| More information | |
| plassering | Sint Katelijne Waver |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 230 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 4.365 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 1.000.799 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Typ: Gelenkteleskoparbeitsbühne; Ja; Motormarke: Kubota; CE-Kennzeichnung; Erster Eigentümer; Allgemeiner Zustand: gut; Produktionsland: IT; Wenden Sie sich an Jonas Francken (+32 472952720, info@trackstore.be), um weitere Informationen zu erhalten. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Type: leddet teleskopisk arbeidsplattform; Ja; Motormerke: Kubota; CE-merking; Første eier; Generell tilstand: god; Produksjonsland: IT; Kontakt Jonas Francken (+32 472952720, info@trackstore.be) for mer informasjon. |
Member since: 2021