| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Haulotte |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | Star 10 AC 10m Elektro Mast-Arbeitsbühne *Akku NEU |
| Årsmodell | 2018 |
| Arbeidshøyde (max) | 10.000 mm |
| Timer | 191 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Holzheim |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 200 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 2.680 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 164.576 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Haulotte Star 10 AC - Mastarbeitsbühne mit 10m Arbeitshöhe. Gepflegte und gewartete Maschinen vom Vermieter aus 1. Hand! mit neuen Batterien! Agil, robust, einfach zu bedienen und zu warten – die STAR Vertikalmasten sind für eine Vielzahl von... | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Haulotte Star 10 AC - mast arbeidsplattform med 10m arbeidshøyde. Velholdte og vedlikeholdte maskiner fra utleier fra første hånd! med nye batterier! Smidig, robust, enkel å betjene og vedlikeholde – STAR vertikale mastene er egnet for en rekke... |
Member since: 2024