| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Haulotte |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | Star 10 |
| Årsmodell | 2020 |
| Arbeidshøyde (max) | 9.989 mm |
| Timer | 280 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| Legg til utstyr | - Batteriebefüllsystem - nicht markierende Räder - Haulotte Diagnose on Board |
| plassering | Crailsheim |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 3.000 mm |
| kurvlast | 200 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 2.700 kg |
| Total lengde | 2.700 mm |
| Total bredde | 1.000 mm |
| Høyde | 1.990 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 216.839 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| -Diese Maschine läuft in der Vermietung (Betriebsstunden können abweichen) | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| - Denne maskinen er leid (åpningstidene kan variere) |
Member since: 2021