| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Haulotte |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | HA 12 CJ + |
| Årsmodell | 2025 |
| Arbeidshøyde (max) | 11.680 mm |
| Timer | 0 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| Legg til utstyr | NEUGERÄT 3 stk SOFORT VERFÜGBAR! |
| plassering | Crailsheim |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 7.220 mm |
| kurvlast | 230 kg |
| Kapasitet | 230 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 7.110 kg |
| Total lengde | 5.640 mm |
| Total bredde | 1.200 mm |
| Høyde | 1.990 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2021