| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Toyota |
| Type | Annet |
| Modell | SWE160L |
| Årsmodell | 2020 |
| Timer | 247 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Schierling |
| dimensjoner | |
|---|---|
| kurvlast | 1.600 kg |
| Kapasitet | 1.600 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 1.440 kg |
| Total lengde | 1.990 mm |
| Total bredde | 790 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 99.562 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2022