| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Toyota |
| Type | Annet |
| Modell | LHE 130 castor |
| Årsmodell | 2023 |
| Timer | 21 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Schierling |
| dimensjoner | |
|---|---|
| kurvlast | 1.300 kg |
| Kapasitet | 1.300 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 130 kg |
| Total lengde | 1.530 mm |
| Total bredde | 540 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 14.639 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2022