| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | TENNANT |
| Subcategorie | Zit veegmachine |
| Type | 6200 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Werkuren | n/a |
| Lengte | 1.800 mm |
| Breedte | 1.050 mm |
| Gewicht | 927 kg |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| plaats | BUNNIK |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 9.750 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| ????????: 118 Betriebsstunden; Bauhöhe: 2.040mm; 36075. ????????: 118 operating hours; Maximum passing height: 2.040mm; 36075. ????????: 118 draaiuren; Maximale doorrijhoogte: 2.040mm; 36075 |

Lid sinds: 2007