| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | TENNANT |
| Subcategorie | Zit veegmachine |
| Type | 6200 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Werkuren | n/a |
| Lengte | 1.900 mm |
| Breedte | 1.300 mm |
| Gewicht | 927 kg |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| plaats | BUNNIK |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 9.750 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| ???????? Informationen auf Deutsch: Betriebsstunden: 791; Referenznummer: 35671. ???????? Information in English: Operating hours: 791; Reference number: 35671. ???????? Informatie in het Nederlands: Bedrijfsuren: 791; Referentienummer: 35671 | |
| (Machine Translation): | |
| ???????? Informatie in het Duits: Bedrijfsuren: 791; Referentienummer: 35671. ???????? Informatie in het Engels: Bedrijfsuren: 791; Referentienummer: 35671. ???????? Gegevens in Nederland: Bedrijfsuren: 791; Referentienummer: 35671 |

Lid sinds: 2007