| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Comac |
| Subcategorie | Zit veeg-zuig-machine |
| Type | CS800 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2024 |
| Werkuren | 8 |
| Veegbreedte | 1.150 mm |
| Suction Width | 800 mm |
| prestaties van het gebied | 6.800 m²/h |
| Vuilwatertank | 70 l |
| Lengte | 1.600 mm |
| Breedte | 1.080 mm |
| Hoogte | 1.310 mm |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| Batterij | 24/280Ah |
| plaats | Leiden |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 14.500 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |