| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Capaciteit | 15.000 kg |
| Lastzwaartepunt | 700 mm |
| Bouwjaar | 1989 |
| Werkuren | 2.283 |
| Chassisnummer | 42101 |
| Motor / Batterijlader | MOTORE FIAT |
| Lengte | 6.300 mm |
| Breedte | 2.500 mm |
| Gewicht | 20.700 kg |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
Lid sinds: 2004