| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Dulevo |
| Subcategorie | Veegmachine |
| Type | D3 Euro 6c |
| Aandrijving | Diesel |
| Bouwjaar | 2025 |
| Werkuren | 50 |
| Veegbreedte | 3.000 mm |
| Working width | 3.000 mm |
| prestaties van het gebied | 90.000 m²/h |
| Trechter capaciteit | 3.300 l |
| Lengte | 5.000 mm |
| Breedte | 2.080 mm |
| Hoogte | 2.670 mm |
| Gewicht | 5.300 kg |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| Extra uitrusting | • Schallgedämmte Kabine • Ergonomisch gestaltete Bedienelemente • Bedienpanel mit Display zur Einstellung von Anpressdrücken und Drehzahlen von Hauptkehrwalze und Seitenbesen • Frontbesen, 180° schwenkbar, Arbeitsbreite 3.200mm • Wass |
| plaats | Marthalen |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |

Lid sinds: 2022