| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Hako |
| Subcategorie | Veeg-zuig-machine |
| Type | B140R |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Werkuren | 710 |
| Lengte | 190 mm |
| Breedte | 940 mm |
| Hoogte | 1.400 mm |
| Gewicht | 750 kg |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| Batterij | 24V / 280Ah / Sonnenschein / 2017 |
| Extra uitrusting | - Impulssteuerung |
| plaats | Aidenbach |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 4.250 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Zwischenverkauf und Änderungen vorbehalten | |
| (Machine Translation): | |
| Onder voorbehoud van wijzigingen en voorafgaande verkoop |

Lid sinds: 2000