| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Type | 9FBMK25T |
| Hefmast | Triplex |
| Capaciteit | 2.500 kg |
| Hefhoogte | 4.700 mm |
| Bouwhoogte | 2.235 mm |
| Vrije heffing | 0 mm |
| Breedte vorkenbord | 1.150 mm |
| Extra hydrauliek | 2 |
| Algemeen | |
|---|---|
| plaats | Venlo |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 5.500 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Nieuwe 3-delige hefmast met sideshift-vorkversteller bestemd voor Toyota 9FBMK25T |
Lid sinds: 2007