| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Aichi |
| Subcategorie | Telescoophoogwerker |
| Type | SP 14 DJ |
| Bouwjaar | 2022 |
| Werkhoogte | 15.900 mm |
| Werkuren | 1.239 |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Verdere informatie | |
| plaats | Schierling |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Reikwijdte zijdelings | 12.600 mm |
| Korflast | 270 kg |
| Capaciteit | 270 kg |
| Nettogewicht | 8.450 kg |
| Lengte | 7.750 mm |
| Breedte | 2.300 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 67.800 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |

Lid sinds: 2022