| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Mitsubishi |
| Type | DUPLEX |
| Hefmast | Standaard |
| Capaciteit | 1.600 kg |
| Hefhoogte | 3.500 mm |
| Bouwhoogte | 2.300 mm |
| Vrije heffing | 0 mm |
| Algemeen | |
|---|---|
| plaats | Gijón |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 575 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
Lid sinds: 2023