| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Skyjack |
| Subcategorie | Speciale hoogwerker |
| Type | SJ16 E |
| Bouwjaar | 2022 |
| Werkhoogte | 6.720 mm |
| Werkuren | 42 |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Verdere informatie | |
| plaats | Skive |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Capaciteit | 227 kg |
| Nettogewicht | 931 kg |
| Lengte | 1.370 mm |
| Breedte | 770 mm |
| Hoogte | 1.880 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| 2 hjuls styret 230V til kurv M-Tec tracking system undefined undefined undefined undefined | |
| (Machine Translation): | |
| 2-wielbesturing 230V voor mand M-Tec volgsysteem ongedefinieerd ongedefinieerd ongedefinieerd |
Lid sinds: 2018