| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Bravi |
| Subcategorie | Speciale hoogwerker |
| Type | Leonardo HD |
| Bouwjaar | 2024 |
| Werkhoogte | 4.900 mm |
| Werkuren | n/a |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Verdere informatie | |
| plaats | Skive |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Capaciteit | 180 kg |
| Nettogewicht | 560 kg |
| Lengte | 1.192 mm |
| Breedte | 760 mm |
| Hoogte | 1.747 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| 2 hjuls styret undefined undefined undefined undefined undefined EL | |
| (Machine Translation): | |
| 2-wielbesturing ongedefinieerd ongedefinieerd ongedefinieerd ongedefinieerd ongedefinieerd EL |
Lid sinds: 2018