| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Genie |
| Subcategorie | Schaarhoogwerker |
| Type | GS 1432m |
| Bouwjaar | 2025 |
| Werkhoogte | 6.300 mm |
| Werkuren | n/a |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Verdere informatie | |
| plaats | Schierling |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Korflast | 227 kg |
| Capaciteit | 227 kg |
| Nettogewicht | 900 kg |
| Lengte | 1.400 mm |
| Breedte | 810 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 10.500 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |

Lid sinds: 2022