| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Aichi |
| Subcategorie | Schaarhoogwerker |
| Type | X14EN |
| Bouwjaar | 2019 |
| Werkhoogte | 14.000 mm |
| Werkuren | 347 |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Verdere informatie | |
| plaats | Schierling |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Korflast | 230 kg |
| Capaciteit | 230 kg |
| Nettogewicht | 3.600 kg |
| Lengte | 2.400 mm |
| Breedte | 890 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 17.300 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |

Lid sinds: 2022