| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Sinoboom |
| Subcategorie | Overige |
| Type | VM04E |
| Bouwjaar | 2025 |
| Werkhoogte | 58.000 mm |
| Werkuren | 1 |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Verdere informatie | |
| plaats | Culemborg |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Capaciteit | 227 kg |
| Lengte | 1.350 mm |
| Breedte | 760 mm |
| Hoogte | 1.100 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 11.950 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Typ: Hebebühne; Bj. 2025; Rad; Hubhöhe: 380cm; CE-Kennzeichnung; Allgemeiner Zustand: sehr gut; 8730; Wenden Sie sich an Jep Helmond (+31653208422, verkoop@helmond-heftrucks.nl) oder Erik Touwslager (+31610932174, erik@helmond-heftrucks.nl), um weitere... | |
| (Machine Translation): | |
| Soort: lift; jaar 2025; Wiel; Hefhoogte: 380 cm; CE-markering; Algemene staat: zeer goed; 8730; Neem contact op met Jep Helmond (+31653208422, verkoop@helmond-heftrucks.nl) of Erik Touwslager (+31610932174, erik@helmond-heftrucks.nl) voor verdere... |
Lid sinds: 2022