| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Manitou |
| Subcategorie | Overige |
| Type | 280TJ |
| Bouwjaar | 2021 |
| Werkhoogte | 27.750 mm |
| Werkuren | 2.102 |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Verdere informatie | |
| plaats | Skive |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Capaciteit | 350 kg |
| Nettogewicht | 16.550 kg |
| Lengte | 8.090 mm |
| Breedte | 2.480 mm |
| Hoogte | 2.710 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| 4 hjuls styret 230V til kurv Kontinuerlig rotation undefined undefined Kubota V2403-M Stage 3A | |
| (Machine Translation): | |
| 4-wielbesturing 230V voor mand Continu draaiend ongedefinieerd ongedefinieerd Kubota V2403-M Stage 3A |
Lid sinds: 2018