| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Manitou |
| Subcategorie | Overige |
| Type | 160ATJ+ E RC |
| Bouwjaar | 2024 |
| Werkhoogte | 16.210 mm |
| Werkuren | 31 |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Verdere informatie | |
| plaats | Skive |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Capaciteit | 408 kg |
| Nettogewicht | 7.500 kg |
| Lengte | 4.890 mm |
| Breedte | 2.450 mm |
| Hoogte | 2.470 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| 4 hjuls styret 230V til kurv Kontinuerlig rotation Easy Manager - Trackunit med tastatur til startspærre, Kurv 2300mm bred - med dør undefined undefined undefined undefined | |
| (Machine Translation): | |
| 4 wielbesturing 230V voor mand Continue rotatie Easy Manager - Trackunit met toetsenbord voor startonderbreker, mand 2300 mm breed - met deur ongedefinieerd ongedefinieerd ongedefinieerd |
Lid sinds: 2018