| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | EP |
| Subcategorie | Overige |
| Type | EPL154 |
| Bouwjaar | 2025 |
| Werkuren | 1 |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Verdere informatie | |
| plaats | Schierling |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Korflast | 1.500 kg |
| Capaciteit | 1.500 kg |
| Nettogewicht | 130 kg |
| Lengte | 1.550 mm |
| Breedte | 610 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 1.730 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |

Lid sinds: 2022