| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Genie |
| Subcategorie | Masthoogwerker |
| Type | GRC 12 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Werkhoogte | 5.660 mm |
| Werkuren | 406 |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Verdere informatie | |
| plaats | Schierling |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Korflast | 227 kg |
| Capaciteit | 227 kg |
| Nettogewicht | 950 kg |
| Lengte | 1.370 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 6.550 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |

Lid sinds: 2022