| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Genie |
| Subcategorie | Masthoogwerker |
| Type | GR 12 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Werkhoogte | 5.450 mm |
| Werkuren | 198 |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Verdere informatie | |
| plaats | Schierling |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Korflast | 227 kg |
| Capaciteit | 227 kg |
| Nettogewicht | 717 kg |
| Lengte | 1.350 mm |
| Breedte | 750 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 7.200 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |

Lid sinds: 2022