| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | EP |
| Subcategorie | Masthoogwerker |
| Type | JX0-30 LI |
| Bouwjaar | 2026 |
| Werkhoogte | 5.000 mm |
| Werkuren | 1 |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Batterij | 24V / 135Ah |
| Verdere informatie | |
| plaats | Melle |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Capaciteit | 136 kg |
| Hoogte | 1.425 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
Lid sinds: 2010